Programok – 2019. december

december 1. vasárnap
december 2. hétfő
december 3. kedd 15:30 Kosztolányi téri Tagóvoda Mikulásváró műsora Dísz tér
december 4. szerda 15:30 Petőfi utcai Tagóvoda műsora Dísz tér
december 5. csütörtök 15:30 Kodály Zoltán utcai Tagóvoda műsora Dísz tér
17:00 Varnyú Country Mikulás műsora Dísz tér
december 6. péntek 17:00 „Igazgyöngy” Hagyományőrző Egyesület Dísz tér
december 7. szombat 17:00 A második adventi gyertya meggyújtása Dísz tér
17:05 Columbo Jam Unit Dísz tér
december 8. vasárnap
december 9. hétfő 15:30 Kis utcai Székhelyóvoda 7. csoportjának műsora Dísz tér
december 10. kedd 15:30 Kis utcai Székhelyóvoda 12. csoportjának műsora Dísz tér
december 11. szerda 15:30 Kis utcai Székhelyóvoda 6. csoportjának műsora Dísz tér
december 12. csütörtök 15:30 Űrhajós utcai Székhelyóvoda műsora Dísz tér
december 13. péntek 15:00 Csillag közi Székhelyóvoda műsora Dísz tér
15:30 az Eötvös József Általános Iskola kórusának karácsonyi összeállítása (kórusvezető: Standi Gyuláné) Dísz tér
16:00 Liszt Ferenc Általános Iskola kiskórusa (kórusvezető: Gyenese Marianna) Dísz tér
16:30 Pálóczi Horváth Ádám AMI ütőhangszeres kamaracsoportja, majd a Pálóczi Horváth Ádám AMI kórusának műsora (vezényel: Décsy-Paál Enikő, zongorán kísér: Dégay Péter) Dísz tér
17:00 Canterina Kamarakórus (vezényel: Décsy-Paál Enikő, zongorán kísér: Dobos Sándor) Dísz tér
17:30 Napravár Waldorf Óvoda és Tűzmadár Waldorf Iskola - Szülők és Pedagógusok Kórusának „Adventi és karácsonyi énekek” című műsora Dísz tér
december 14. szombat 16:30 Zalaegerszegi Városi Vegyeskar műsora (vezényel: Kovács Kata) Dísz tér
17:00 A harmadik adventi gyertya meggyújtása Dísz tér
17:05 Foki Veronika és Ticz András műsora Dísz tér
december 15. vasárnap
december 16. hétfő 15:30 Napsugár utcai Tagóvoda műsora Dísz tér
december 17. kedd 15:30 Radnóti utcai Székhelyóvoda műsora Dísz tér
december 18. szerda 15:30 Landorhegyi utcai Tagóvoda műsora Dísz tér
december 19. csütörtök
december 20. péntek 17:00 Pálóczi Horváth Ádám AMI magánének tanszakos növendékeinek műsora Dísz tér
december 21. szombat 16:45 Albatrosz Tánc Sport Egyesület műsora Dísz tér
17:00 A negyedik adventi gyertya meggyújtása Dísz tér
17:05 Évgyűrűk Nyugdíjas Klub műsora Dísz tér
december 22. vasárnap
december 23. hétfő
december 24. kedd
december 25. szerda
december 26. csütörtök
december 27. péntek
december 28. szombat
december 29. vasárnap
december 30. hétfő
december 31. kedd 00:00 Buék Himnusz Dísz tér
00:15 DEBREI ZSUZSANNA ÉS HERTELENDY ATTILA Dísz tér
01:00 DJ REBELL Dísz tér
21:00 Flight Mode Dísz tér
22:00 Dj. Rebell Dísz tér