Programok – 2019. június

június 1. szombat
június 2. vasárnap
június 3. hétfő
június 4. kedd
június 5. szerda
június 6. csütörtök
június 7. péntek 16:00 Megnyitó, majd a Zalai Táncegyüttes műsora Dreher Nagyszínpad- Széchenyi tér
17:00 Berkes Dániel és tanítványai Tarr fesztiválsátor - Dísz tér
18:00 Szabadtéri orgonamuzsika Közreműködik: Dankos Attila – orgona, Fekete Melinda Zsófia – szaxofon Harmadikszínpad - Zsinagóga parkoló
18:00 A Köztársaság Bandája Dreher Nagyszínpad- Széchenyi tér
19:00 Teabag Tarr fesztiválsátor - Dísz tér
20:00 A Zala Szimfonikus Zenekar szabadtéri koncertje Vezényel: Sándor János Harmadikszínpad - Zsinagóga parkoló
20:00 Góbé Zenekar Dreher Nagyszínpad- Széchenyi tér
21:00 KosziJanka Tarr fesztiválsátor - Dísz tér
22:00 A dobok titkai Közreműködik: Takács Percussion Harmadikszínpad - Zsinagóga parkoló
22:00 Csík Zenekar (vendég: Bognár Szilvia) Dreher Nagyszínpad- Széchenyi tér
23:00 DJ. Rebell Tarr fesztiválsátor - Dísz tér
június 8. szombat 00:00 DJ. Hájas László retro party Tarr fesztiválsátor - Dísz tér
10:00 Ki mit tud? – Kvízjáték az Egerszeg Fesztiválon Belváros
10:30 Kéklámpás felvonulás Belváros, Kertváros, Landorhegy
11:00 XIX. Zalaegerszegi Fúvószenekari Találkozó Tarr fesztiválsátor - Dísz tér
13:00 Baleseti szimuláció Széchenyi tér
14:00 Körtánc AMI néptánc tanszakának bemutatója Harmadikszínpad - Zsinagóga parkoló
15:30 Royal Show- és Látványtánc Dreher Nagyszínpad- Széchenyi tér
16:00 Maxima Életmód Klub Dreher Nagyszínpad- Széchenyi tér
16:30 Körtánc AMI moderntánc tagozata Dreher Nagyszínpad- Széchenyi tér
17:00 Albatrosz Táncsport Egyesület Dreher Nagyszínpad- Széchenyi tér
17:00 Zalaegerszegi Városi Fúvószenekar koncertje Tarr fesztiválsátor - Dísz tér
17:00 XXII. Kárpát-medencei Verbunkverseny díjkiosztója Harmadikszínpad - Zsinagóga parkoló
17:30 Hagyományőrző gálaműsor Harmadikszínpad - Zsinagóga parkoló
18:00 Gála Társastáncklub Egyesület műsora Dreher Nagyszínpad- Széchenyi tér
18:30 Kukoricatánc rekordkísérlet Harmadikszínpad - Zsinagóga parkoló
19:00 HELLoGRAMM Special Edition Tarr fesztiválsátor - Dísz tér
19:00 Királyhágón innen s túl — a Kikerics Táncegyüttes (Segesvár), a Kökényes Néptáncegyüttes (Dicsőszentmárton) és a Zalai Táncegyüttes közös műsora Harmadikszínpad - Zsinagóga parkoló
20:00 Tükrös Zenekar Harmadikszínpad - Zsinagóga parkoló
20:00 Kaukázus Dreher Nagyszínpad- Széchenyi tér
21:00 Táncház Harmadikszínpad - Zsinagóga parkoló
21:00 Hősök Tarr fesztiválsátor - Dísz tér
22:00 30Y Dreher Nagyszínpad- Széchenyi tér
22:30 Records Retro Mix (Mr. Bősze) Tarr fesztiválsátor - Dísz tér
június 9. vasárnap 10:00 Mukla cica kalandjai a fesztiválon Harmadikszínpad - Zsinagóga parkoló
10:00 Göcseji prószafesztivál Tarr fesztiválsátor - Dísz tér
15:00 Okos Kutya Dog-dancing és Trükk bemutató Harmadikszínpad - Zsinagóga parkoló
15:30 Iszkiri Harmadikszínpad - Zsinagóga parkoló
17:00 Mint a pinty Harmadikszínpad - Zsinagóga parkoló
18:00 Hangácsi Márton Tarr fesztiválsátor - Dísz tér
18:00 Charge Dreher Nagyszínpad- Széchenyi tér
18:30 Vitéz László (előadja: Barna Zsombor) Harmadikszínpad - Zsinagóga parkoló
20:00 FLASH MUSIC BAND Tarr fesztiválsátor - Dísz tér
20:00 Shabby Blues Band Harmadikszínpad - Zsinagóga parkoló
20:00 Aurevoir Dreher Nagyszínpad- Széchenyi tér
22:00 Boban Marković Orchestra Dreher Nagyszínpad- Széchenyi tér
június 10. hétfő 10:00 XII. Magyar - Horvát Családi Pünkösd Gébárti Kézművesek Háza
17:00 A nyughatatlan (Johnny Cash emlékzenekar) Dreher Nagyszínpad- Széchenyi tér
18:00 Meszecsinka duó Tarr fesztiválsátor - Dísz tér
19:00 ZEGASZTÁR Harmadikszínpad - Zsinagóga parkoló
19:00 Szép nyári nap koncert Dreher Nagyszínpad- Széchenyi tér
19:00 FesztiBál Dreher Nagyszínpad- Széchenyi tér
20:00 AB/CD Tarr fesztiválsátor - Dísz tér
21:00 Hangária Dreher Nagyszínpad- Széchenyi tér
június 11. kedd
június 12. szerda
június 13. csütörtök
június 14. péntek
június 15. szombat
június 16. vasárnap
június 17. hétfő
június 18. kedd
június 19. szerda
június 20. csütörtök
június 21. péntek
június 22. szombat
június 23. vasárnap
június 24. hétfő
június 25. kedd
június 26. szerda
június 27. csütörtök
június 28. péntek 20:30 Az utolsó tűzijáték Kvártélyház
június 29. szombat 20:00 Miklósa Erika és Fekete-Kovács Kornél: Másképp Hevesi Sándor Színház
június 30. vasárnap 20:30 CALL GIRL Kvártélyház