Programok – 2018. december

december 1. szombat 17:00 Az első adventi gyertya meggyújtása Dísz tér
17:10 „Hóvarázslás Dórcival” – interaktív, zenés-bábos műsor Dísz tér
december 2. vasárnap
december 3. hétfő 15:30 Landorhegyi utcai Óvoda Süni csoportjának „Mikulás várás” című műsora Mindszenty tér
16:00 Űrhajós utcai Óvoda „Adventi egyveleg” című műsora Mindszenty tér
december 4. kedd
december 5. szerda 16:00 Kodály utcai Óvoda Mikulás műsora Mindszenty tér
december 6. csütörtök 16:00 Harisnyás Pipik Mikulásváró műsora Dísz tér
december 7. péntek 16:00 Liszt Ferenc Általános Iskola 3. a osztályos tanulóinak műsora (felkészítő: Tüttősiné Gréber Mónika) Dísz tér
16:30 Igazgyöngy Hagyományőrző Egyesület karácsonyi műsora Dísz tér
17:00 Pálóczi Horváth Ádám AMI ütőhangszeres növendékeinek műsora Dísz tér
17:30 Press Dance TSE műsora Dísz tér
december 8. szombat 17:00 A második adventi gyertya meggyújtása Dísz tér
17:30 Zalaegerszegi Városi Vegyeskar műsora (vezényel: Kovács Kata) Dísz tér
december 9. vasárnap
december 10. hétfő
december 11. kedd 15:30 Kosztolányi téri Óvoda Karácsonyváró műsora Mindszenty tér
16:00 Kis utcai Óvoda Füles csoportjának műsora Mindszenty tér
december 12. szerda 15:30 Kis utcai Óvoda Katica csoportjának műsora Mindszenty tér
16:00 Bazitai Óvoda „Téli képek” című műsora Mindszenty tér
16:30 Mikes utcai Óvoda Hétszínvirág csoportjának műsora Mindszenty tér
december 13. csütörtök 15:05 Napsugár utcai Óvoda Mókus csoportjának „Hópihe tánc” című műsora Mindszenty tér
15:20 Csillag közi Óvoda „Karácsonyi hangulat” című műsora Mindszenty tér
16:00 Radnóti utcai Óvoda műsora Mindszenty tér
december 14. péntek 15:30 Petőfi utcai Óvoda 2. csoportjának „Hópihetánc” című műsora Mindszenty tér
16:00 Kosztolányi téri Óvoda karácsonyváró műsora Dísz tér
16:30 Eötvös József Általános Iskola kórusának karácsonyi összeállítása (kórusvezető: Standi Gyuláné) Dísz tér
17:00 Adventi Kézfogás adományátadás Dísz tér
december 15. szombat 16:55 Halmai Klaudia (ZSZC Báthory István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája) Dísz tér
17:00 A harmadik adventi gyertya meggyújtása Dísz tér
17:10 Speed Kötélugró Klub műsora Dísz tér
17:30 Canterina Kamarakórus műsora (vezényel: Décsy-Paál Enikő, zongorán kísér: Dankos Attila) Dísz tér
december 16. vasárnap
december 17. hétfő 15:00 Kis utcai Óvoda Micimackó csoportjának műsora Mindszenty tér
15:30 Szivárvány téri Óvoda 1. és 2. csoportjának műsora Mindszenty tér
16:00 Mikes utcai Óvoda Pillangó csoportjának műsora Mindszenty tér
december 18. kedd 16:00 Kis utcai Óvoda Halacska csoportjának műsora Mindszenty tér
december 19. szerda
december 20. csütörtök 16:30 Szent Család Óvoda Nyuszi csoportjának műsora Mindszenty tér
december 21. péntek 16:00 Pálóczi Horváth Ádám AMI magánének tanszakos növendékeinek műsora Dísz tér
17:00 Napravár Waldorf Óvoda és a Tűzmadár Waldorf Iskola – Szülők és Pedagógusok Kórusa „Adventi és karácsonyi énekek” című műsora Dísz tér
december 22. szombat 16:30 Évgyűrűk Nyugdíjas Klub műsora Dísz tér
17:00 A negyedik adventi gyertya meggyújtása Dísz tér
december 23. vasárnap
december 24. hétfő
december 25. kedd
december 26. szerda
december 27. csütörtök
december 28. péntek
december 29. szombat
december 30. vasárnap
december 31. hétfő